Rytíři Plzeň: Pohled na dosavadní výsledky a připravované výzvy

25/12/2023, 18:20PlzeňAutor: Jan Pinkava

Podaří se Rytířům v nadějně rozjeté sezoně probojovat se do play-off znovu po 3 letech?

Aktuálně probíhá sezóna malého fotbalu a tým Rytíři Plzeň se ukazuje jako silný soupeř na hřišti. V celostátní Superlize malého fotbalu skončili po podzimní část Rytíři slibně na 4. místě ve skupině západ.

Sedm odehraných kol z deseti v základní části naznačuje, že před Rytíři Plzeň stojí klíčové zápasy, které rozhodnou o jejich konečné pozici v tabulce. Fanoušci jsou srdečně vítáni, aby podpořili tým hrající své domácí zápasy v areálu TJ Chotěšov každým krokem a poskytli jim potřebnou energii pro postup do vytouženého play-off.

Tento rok se Rytíčům daří výrazně lépe než minulé sezóny, hlavní roli hraje stabilizace týmu, kdy tým hraje v podobném složení každý zápas. Klíčovou postavou v čele týmu je Jan Šebek, který během šesti odehraných zápasů nasbíral úctyhodných 17 bodů, které se skládají z devíti gólů a osmi asistencí.

Nejspíše klíčovým zápasem sezóny pro Rytíře bude utkání v posledním kole proti pátému týmu ze skupiny západ - Predátoři Praha. Tento střet bude mít významný dopad na konečné umístění týmu v tabulce a na jeho postup do play-off. Fanoušci se mohou těšit na napínavé souboje a plnou podporu svého oblíbeného týmu.

Držme palce Rytířům a užijme si další vzrušující okamžiky na malofotbalovém hřišti!

Veškeré výsledky jsou na webu Superligy.