Desátá sezóna Plzeňského malého fotbalu: Nepál poprvé mistrem

31/12/2023, 18:40PlzeňAutor: Jan Pinkava

Desátá sezóna Plzeňského malého fotbalu uzavřela kapitolu plnou emocí, dramatických soubojů a historického triumfu týmu Nepál.

V nedávno skončené desáté sezóně PZMF ligy se odehrávaly napínavé zápasy a výjimečné sportovní chvíle. Sezóna se stala pamětnou zejména díky dramatickým okamžikům v boji týmů o titul mistra.

Ozvěnou celé ligy bylo dramatické vítězství týmu Nepál, který poprvé v historii soutěže získal titul mistra. Nepál předváděl skvělé výkony po celou sezónu a dosáhl na prvenství díky výbornému týmovému duchu a taktické vyspělosti, což nasbíral v předchozích sezónách, ve kterých se již dokázal probojovat na pozici vicemistra.

Druhé místo si připsal tým FC Nikomu, který bojoval o titul do posledního kola. Jejich bojovný duch a dovednosti na hřišti jim vynesly zasloužené stříbrné medaile. Na třetím místě skončil Pilsen Team, který také ukázal vynikající výkony, ale nedokázal obhájit předchozí prvenství.

FC Favorit, FC Uragan, FC Skála a FK Aktiv Plzeň obsadily další pozice v tabulce a všechny týmy ukázaly svůj potenciál. Musí se s nimi určitě počítat.

Individuálním statistikám vládl Jan Šebek z Pilsen Teamu, který se stal nejlepším střelcem s 24 brankami a zároveň nejlepším nahrávačem s 12 asistencemi.

Vítěz Nepál získal nejen titul mistra, ale také se automaticky kvalifikoval na Český národní pohár 2024, což je prestižní mistrovství České republiky v malém fotbale. Toto je pro tým obrovský úspěch a výzva, kterou se budou snažit překonat v domácím prostředí, protože se ČNP bude konat ve sportovním areálu Prokopávka v Plzni.

Příští sezóna se rozjede už v dubnu a pro všechny hráče je zde možnost registrovat se a založit vlastní tým. Stačí navštívit oficiální stránky Plzeňského malého fotbalu a využít registračního odkazu: Založit Tým. Tímto způsobem můžete být součástí dalšího ročníku, plného soutěžení, napětí a nezapomenutelných malofotbalových okamžiků.

Těšíme se na setkání s vámi na hřišti a přejeme vám mnoho úspěchů v příštím roce.